Provozní řád

Každý návštěvník je povinen seznámit se s tímto provozním řádem a řídit se jím v průběhu pobytu. Každý návštěvník je též povinen řídit se rekreačním řádem přehrady Hracholusky.

 

 1. Příjezd do autokempu je povolen po přihlášení a zaplacení pobytu. Při zjištění černého pobytu bude účtován poplatek ve výši 100%. V autokempu se platí za noc. V den odjezdu opusťte autokemp do 18:00 hod, jinak Vám bude účtována přirážka ve výši 50% z ceny denního pobytu.
 2. Stany a karavany musí stát v řadách označených značkami a čísly 1 až 5. Obytná auta musí stát v řadách označených značkami a čísly 3 až 5. Při nedodržení budete nuceni vlastní zařízení přestavět. Mezi jednotlivými řadami musí být zachován průjezd.
 3. Všechna motorová vozidla včetně motorek musí stát na vyhrazeném parkovišti, nařízení vydané Povodím Vltavy. Vjezd motorových vozidel na louku kempu je povolen pouze pro krátkodobé vyložení a naložení věcí při ubytování.
 4. Zaplacená el. přípojka Vám bude spuštěna po nahlášení čísla stojanu na recepci autokempu.
 5. Každé auto, přívěs a ubytovací zařízení musí být označeno identifikačním páskem na viditelném místě.
 6. V autokempu je nutné dodržovat pořádek, odpadky ukládat na vyhrazené místo.
 7. Ohniště je povoleno rozdělávat pouze na vyhrazených místech, nebo v přenosných ohništích mimo případy, kdy by oheň v důsledku působení větru mohl stany ohrozit. Přenosná ohniště je možno zapůjčit za vratný poplatek v recepci autokempu. Dřevo na oheň je možné zakoupit v recepci autokempu.
 8. V autokempu je povolen pobyt psů pouze v případě jejich zabezpečení pomocí vodítka a náhubku. Volné pobíhání psů je zakázáno. Majitel odpovídá za úklid exkrementu.
 9. V areálu autokempu je vyhrazená samostatná pláž pro koupání, kde z bezpečnostních důvodů není možné provozovat rybolov.
 10. Autokemp je otevřen od 8:00 do 22:00. V noci je autokemp uzavřen. Noční klid je v době od 22:00 do 6:00. Při jeho nedodržení budete vykázáni bez finanční náhrady.
 11. Je nutné dodržovat rekreační řád přehrady Hracholusky, který je přílohou tohoto řádu na nástěnce při vjezdu do autokempu.
 12. Za nezajištěné věci autokemp neručí!
 13. Je zakázáno používat zábavní pyrotechniku.
 14. V autokempu je povolena maximální rychlost 20km/hod, výměna olejů, opravy a mytí vozidel jsou zakázány.
 15. Při odjezdu je nutné prostor uvést do původního stavu včetně ohniště.
 16. Při odjezdu předložte Vaší účtenku ke kontrole na recepci autokempu.

V budově sociálního zařízení se nachází:

 • Výlevka pro chemické WC – otevřeno nonstop
 • Bezbariérové WC a sprcha – klíč na vyžádání v recepci autokempu
 • WC, umývárny a sprchy – otevřeno nonstop, sprchy za poplatek 20Kč/4minuty, v umývárnách je zakázáno mytí nádobí
 • Kuchyňka a jídelna – otevírací doba je vyznačena na vstupních dveřích, teplá voda v kuchyňce za poplatek 10Kč/2minuty po vhození žetonu, který je k zakoupení na recepci autokempu. Elektrický vařič v kuchyňce je zdarma, po ukončení použití vytáhněte kabel ze zásuvky.